Katarína Bánová

e-mail: buffoon.bulls@gmail.com

mobil:  +421 908 669 383

 

V ROKU 2019 NEPLÁNUJEME ŠTENIATKA !!!

Našim cieľom je odchovávať zdravé, povahovo vyrovnané a exteriérovo štandardné šteniatka, a tomu prispôsobujeme aj výber rodičov. Ponúkame čistokrvné šteniatka s preukazom pôvodu z rodinného kontrolovaného chovu za odpovedajúcu cenu s celoživotným chovateľským servisom zadarmo!

Šteniatka od nás budú čipované, s preukazom pôvodu (PP FCI), s kúpno-predajnou zmluvou, veterinárne ošetrené (očkované, odčervené) s BAER testom - test hluchoty a plne socializované. K odberu sú od 7-8.týždňa.

Majiteľom našich šteniatok ponúkame doživotné priateľstvo a poradenstvo!

Do výbavičky majú šteniatka nachystanú deku s vôňou matky pre ľahšie zvyknutie na nový domov, granulky na prvé dni, malú hračku a zložku s kúpnou zmluvou, preukazom pôvodu, očkovacím preukazom, certifikátom zdravia oboch rodičov, certifikátom testu hluchoty, prihlášku do SBC klubu. O narodení a raste šteniatok budeme informovať na našej stránke a na Facebooku. Keďže naše šteniatka odchovávame s láskou, radi by sme ostali v kontakte s nimi aj naďalej.

Rezervácia šteniatka

Rezervácia šteniatka je možná do doby odberu po zložení rezervačného poplatku vo výške 1/3 z ceny šteňaťa. Rezervácia šteniatka na dobu dlhšiu ako doba odberu je možná po dohode.

Vami vybrané šteniatko bude označené ako ,,predbežne rezervované“. Po zaplatení rezervačného poplatku bude označené ako ,,rezervované“. Pokiaľ však záloha nedorazí do týždňa, šteniatko bude opäť označené ako ,,voľné“. Predbežná rezervácia šteniatka ešte pred narodením je možná! Ak budete chcieť aby sa Vaša rezervácia stala záväznou a šteniatko bolo určené výlučne pre Vás, pošleme Vám návrh kúpnej zmluvy, ktorá obsahuje aj povinnosť zložiť symbolickú zálohu za šteňa. Musíme bohužiaľ trvať na zložení zálohy, nakoľko stále sa nájdu neseriózni ľudia, ktorí si zarezervujú šteňa a viac sa neozvú. V prípade že budete chcieť od zmluvy odstúpiť, záloha prepadá. Ak by sa predaj neuskutočnil z dôvodu na našej strane, zálohu Vám samozrejme vrátime. Záloha vlastne slúži na odradenie nezodpovedných záujemcov. Pri odbere šteniatka doplatíte zvyšok kúpnej ceny a tým momentom na Vás prejde vlastníctvo šteňaťa a ste hrdými majiteľmi krásneho šteniatka plemena Anglického bullterriera. Rezervačný poplatok je možné zložiť na účet, ktorý bude zaslaný na požiadanie.

V prípade akéhokoľvek záujmu o šteniatko z našej chovateľskej stanice nás, prosím kontaktujte, buď e-mailom alebo telefonicky.